Titles you rated
Ju-on: The GrudgeRated ★ 1.0
The ServantRated ★ 2.0
DumboRated ★ 3.0- Doraemon: New Nobita's Great Demon - Peko and the Exploration Party of FiveRated ★ 3.0
GarfieldRated ★ 4.0
The Ten CommandmentsRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 3.5
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 3.0
Millennium ActressRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
Late BlossomRated ★ 3.5
Shallow HalRated ★ 4.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.0
The Last BlossomRated ★ 3.5
Gnomeo & JulietRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 3.5- Vampire Cop RickyRated ★ 2.0
Lovely RivalsRated ★ 0.5
Seducing Mr. PerfectRated ★ 2.5