Titles you rated
Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.0
EXO Next DoorRated ★ 1.0
NonstopRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0- Hair ShowRated ★ 2.0
Her Lovely HeelsRated ★ 0.5- My Friend Is Still AliveRated ★ 3.5
Bad FamilyRated ★ 3.5
PresidentRated ★ 4.0- KkangsooniRated ★ 4.0
- Rainbow RomanceRated ★ 4.0
- Jungle Fish Season 2Rated ★ 4.0
- Dugeundugeun ChangeRated ★ 3.0
Vampire IdolRated ★ 3.5
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 3.5
Nonstop 1Rated ★ 4.0
NonstopRated ★ 4.0
Nonstop 5Rated ★ 4.0- New NonstopRated ★ 4.0