Series
Ratings
147
Reply 1988Rated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
Hi! School - Love OnRated ★ 2.5- I Need a FairyRated ★ 3.0
White LiesRated ★ 5.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 3.5
Loving You a Thousand TimesRated ★ 3.5
Pure LoveRated ★ 2.5
Medical Top TeamRated ★ 3.5- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 2Rated ★ 3.5
Hooray for LoveRated ★ 3.5
Salamander Guru and The ShadowsRated ★ 3.5
My Precious ChildRated ★ 4.0
Evasive Inquiry AgencyRated ★ 4.5- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 4.0
The Return of IljimaeRated ★ 3.5
Vampire IdolRated ★ 4.5
Temptation of an AngelRated ★ 3.5
Queen of ReversalsRated ★ 3.0
Eighteen, Twenty-NineRated ★ 2.5