Series
Ratings
13
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 3.0
Voice season1Rated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0- プライドRated ★ 5.0
Zettai KareshiRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0