Movies
Ratings
348
One DayRated ★ 2.5
The HimalayasRated ★ 4.0
BraveRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 3.0
Still AliceRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5
FarinelliRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 3.5
My Tutor FriendRated ★ 2.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5