Movies
Ratings
1013
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Swing KidsRated ★ 0.5- Major PayneRated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
The MimicRated ★ 2.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 2.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Missing YouRated ★ 3.0