Titles you rated
Billy ElliotRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.5
The Chef of South PolarRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 2.5
The Front LineRated ★ 4.5
Our PresidentRated ★ 4.5
The Fatal EncounterRated ★ 4.5- Sherlock HolmesRated ★ 3.5
BurntRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.5
Perfect NumberRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
My Love, My BrideRated ★ 4.5
ThorRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
Last VegasRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 5.0