Titles you rated
My Dear DesperadoRated ★ 4.0
The Running ActressRated ★ 3.5
WonderRated ★ 3.0
ChawRated ★ 4.0
RealRated ★ 0.5
The Odd Family: Zombie On SaleRated ★ 3.0
How To Make An American QuiltRated ★ 4.5
Alita: Battle AngelRated ★ 3.0
FamilyhoodRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 4.0
The Drug KingRated ★ 3.0
Ordinary PersonRated ★ 3.0
One-LineRated ★ 3.5
Toni ErdmannRated ★ 3.0
Miss SloaneRated ★ 4.0
BluebeardRated ★ 2.0
Hidden FiguresRated ★ 3.5
A Single RiderRated ★ 3.0
LoganRated ★ 4.0