Titles you rated
ParasiteRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
Primal FearRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0