Movies
Ratings
533
AssassinationRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 2.5
SpyRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
WantedRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 2.5
Taare Zameen ParRated ★ 3.5
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Patch AdamsRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
BurlesqueRated ★ 3.0
RayRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5