Series
Ratings
146
HERORated ★ 4.0
Good Luck!!Rated ★ 4.0- MR. BRAINRated ★ 3.5
- エンジンRated ★ 3.5
- プライドRated ★ 4.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 2.0
I Remember YouRated ★ 4.5
HealerRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 2.5
Friends Season 1Rated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Secret Love AffairRated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
I Have a LoverRated ★ 3.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.0
Yong PalRated ★ 2.0