Movies
Ratings
134
High School MusicalRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
FluRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 3.5
The ScentRated ★ 3.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 2.0
A Bug's LifeRated ★ 5.0
A Company ManRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 4.5
Best ChefRated ★ 2.5
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.5
He's on DutyRated ★ 2.0
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 2.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.0