Titles you rated
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 5.0
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
Children of MenRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
A Man and a WomanRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 4.5
SORI: Voice from the HeartRated ★ 3.5
Ice Age: Collision CourseRated ★ 5.0
The Last PrincessRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
PiperRated ★ 5.0
Finding DoryRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5
The HuntRated ★ 3.5
White Bird in a BlizzardRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
MacbethRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5