Movies
Ratings
58
MulanRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 3.0
The Art of SeductionRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
CubeRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 4.5