Titles you rated
Ralph Breaks the InternetRated ★ 2.5
TullyRated ★ 2.0
Solo: A Star Wars StoryRated ★ 2.5
No Country for Old MenRated ★ 3.5
The Last SongRated ★ 0.5
The Little PrinceRated ★ 3.0
The Lego Batman MovieRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.0
Thor: RagnarokRated ★ 2.5
DopeRated ★ 0.5
I Feel PrettyRated ★ 2.5
Incredibles 2Rated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 2.0
I, TonyaRated ★ 2.5
FerdinandRated ★ 3.5
DownsizingRated ★ 3.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 1.0
The BrosRated ★ 1.5
LionRated ★ 3.0