Titles you rated
I, Daniel BlakeRated ★ 4.5
Hachi-koRated ★ 4.5
Samaritan GirlRated ★ 4.0
The AviatorRated ★ 4.0
SullyRated ★ 4.0
JobsRated ★ 4.0
The Big BlueRated ★ 4.0
Step Up All InRated ★ 3.5
SopyonjeRated ★ 3.5
The HuntRated ★ 4.0
The ChorusRated ★ 4.0
Way Back HomeRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 4.5
The Man from EarthRated ★ 3.5
CloserRated ★ 4.0
Closer to HeavenRated ★ 3.5
127 HoursRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 4.0