Titles you rated
SKY CastleRated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 3.0
Innocent DefendantRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0- Fairy CommiRated ★ 2.5
GiantRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 0.5
Dream HighRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 2.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0