Titles you rated
- 음양사Rated ★ 3.0
Twin Star ExorcistsRated ★ 2.5- Princes of Song Maji Love 2000%Rated ★ 5.0
Super Radical Gag FamilyRated ★ 2.0- Squid Girl!Rated ★ 3.5
- Baka and Test: Summon the Beasts Two! Season 2Rated ★ 4.0
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 3.0- Squid Girl!?Rated ★ 4.0
- Kirarin RevolutionRated ★ 3.5
Food Wars!Rated ★ 4.0
Food Wars! The Second PlateRated ★ 5.0- Princes of Song Maji Love 1000%Rated ★ 4.5
Hell Girl: Two MirrorsRated ★ 5.0
Persona 4 the animationRated ★ 3.0
The Familiar of ZeroRated ★ 3.0- The World God Only KnowsRated ★ 3.0
Tamako MarketRated ★ 4.0
Mew Mew PowerRated ★ 3.0
Accel WorldRated ★ 4.0- Uchi no SanshimaiRated ★ 3.0