Movies
Ratings
256
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
I Am MotherRated ★ 4.0
SoulRated ★ 5.0
AmélieRated ★ 4.0
A Million Ways to Die in the WestRated ★ 2.5
JokerRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 4.5
Hitman: Agent JunRated ★ 3.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
LifeRated ★ 4.5
MidwayRated ★ 2.5
Last ChristmasRated ★ 2.5
Stonehearst AsylumRated ★ 3.0
Black MoneyRated ★ 3.5
Our PresidentRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 3.0
YesterdayRated ★ 3.5
Blue ValentineRated ★ 5.0
MetamorphosisRated ★ 0.5
The Greatest ShowmanRated ★ 2.5