Movies
Ratings
300 Easy ARated ★ 2.0 Easy ARated ★ 2.0
 Love UntangledRated ★ 4.0 Love UntangledRated ★ 4.0
 The Roundup: No Way OutRated ★ 2.0 The Roundup: No Way OutRated ★ 2.0
 The RoundupRated ★ 3.0 The RoundupRated ★ 3.0
 Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 1.0 Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 1.0
- Bruise, PULGURated ★ 3.5
 My Dear EnemyRated ★ 3.5 My Dear EnemyRated ★ 3.5
 KPop Demon HuntersRated ★ 4.0 KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
 My Dearest Fu BaoRated ★ 2.5 My Dearest Fu BaoRated ★ 2.5
 Amazon Bow MasterRated ★ 3.0 Amazon Bow MasterRated ★ 3.0
- PilotRated ★ 2.0
 Dark NunsRated ★ 2.0 Dark NunsRated ★ 2.0
 The PriestsRated ★ 4.5 The PriestsRated ★ 4.5
 The Point ManRated ★ 2.0 The Point ManRated ★ 2.0
 PattonRated ★ 3.5 PattonRated ★ 3.5
 Lost & FoundRated ★ 3.5 Lost & FoundRated ★ 3.5
- WeddingRated ★ 2.0
 Prom PactRated ★ 3.5 Prom PactRated ★ 3.5
 Inside Out 2Rated ★ 4.5 Inside Out 2Rated ★ 4.5
 E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0 E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0