Titles you rated
TempestRated ★ 2.0
Genie, Make a WishRated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 5.0
Final Fantasy XIV: Dad of LightRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Potato LabRated ★ 5.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
The Fiery Priest Season 2Rated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 2.5- Iron FamilyRated ★ 0.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
To. JennyRated ★ 3.0
Serendipity's EmbraceRated ★ 5.0
Agents of MysteryRated ★ 2.5
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 2.5
High School Mystery ClubRated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 3.5