Titles you rated
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 2.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
BladeRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 2.5
The TerminatorRated ★ 3.0
WaterworldRated ★ 4.0
A Walk to RememberRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 4.5
Death Becomes HerRated ★ 3.0
DragonHeartRated ★ 3.5
Alien: ResurrectionRated ★ 4.0
Spy KidsRated ★ 3.0
Kung Fu Cult MasterRated ★ 4.0
Cube²: HypercubeRated ★ 2.5