Titles you rated
SpellboundRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 5.0
Heart is...Rated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 2.5
Tidal WaveRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
The HimalayasRated ★ 2.5
MissingRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.0
Fat GirlRated ★ 3.5
BlindnessRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0