Titles you rated
Fight For My WayRated ★ 5.0
History of a SalarymanRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 1.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0