Movies
Ratings
346
Black MoneyRated ★ 3.0
The TreacherousRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
ThirstRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 3.5
The Big SwindleRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5- HumintRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 4.5
Ted 2Rated ★ 3.0
TedRated ★ 3.5
The FakeRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.5- The ScamRated ★ 2.5
The TerminalRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.0