Movies
Ratings
31
Voice of a MurdererRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 4.0
The Chronicles of EvilRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
HopeRated ★ 5.0
FluRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0