Titles you rated
PeninsulaRated ★ 2.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
ExitRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Heart Is 2Rated ★ 3.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 1.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
My Sassy GirlRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.0