Titles you rated
PatersonRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
The Garden of WordsRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Twelve MonkeysRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
A Walk Among the TombstonesRated ★ 3.5
The Battleship IslandRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 4.5
Wonder WomanRated ★ 2.0
Lone SurvivorRated ★ 4.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.0
LoganRated ★ 5.0
Terminator GenisysRated ★ 4.5
FuryRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 4.0
RedRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0