Movies
Ratings
467
EquilibriumRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0- Love ResetRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 1.5
SnowpiercerRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.5