Series
Ratings
29
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
To the Beautiful YouRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Princess HoursRated ★ 2.0
Secret Love AffairRated ★ 2.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
PastaRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 2.0
Modern FamilyRated ★ 4.0