Titles you rated
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5- PilotRated ★ 2.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Mononoke Ninja ChinpūdenRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Yakiniku Road of HonorRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Ossan's Love: Love or DeadRated ★ 3.0- Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Crash! Scribble Kingdom and Almost Four HeroesRated ★ 4.0