Series
Ratings
254
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Heartstopper Season 2Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
Lies Hidden in My GardenRated ★ 2.5
GoblinRated ★ 4.5
Zombieverse Season 1Rated ★ 1.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
One Dollar LawyerRated ★ 4.0
Through the DarknessRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0
The Good DoctorRated ★ 3.5
ErasedRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
2gether: The SeriesRated ★ 2.5
Ossan's LoveRated ★ 3.0
A Man Who Defies the World of BL Season 2Rated ★ 2.5