Titles you rated
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Somebody Feed Phil Season 8Rated ★ 3.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
Jeen-yuhs: A Kanye TrilogyRated ★ 3.0- 어른 김장하Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 2.5
Korean Fried Chicken RhapsodyRated ★ 3.0- 백종원의 레미제라블Rated ★ 2.0
DAN DA DANRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Chef & My Fridge Season 2Rated ★ 3.0- Good PartnerRated ★ 2.5
- 위대한 수업, 그레이트 마인즈Rated ★ 4.0
The Midnight GospelRated ★ 3.5