Movies
Ratings
706
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.5
Stranger Than FictionRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Marie AntoinetteRated ★ 2.5
Get OutRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 3.5
The King's Case NoteRated ★ 3.0
OfficeRated ★ 3.5- Mr. Gam's VictoryRated ★ 3.0
A Perfect GetawayRated ★ 3.5
Daddy You, Daughter MeRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 3.0
PassionRated ★ 3.0
It's a Boy Girl ThingRated ★ 3.0
The Nut JobRated ★ 3.0
Big EyesRated ★ 3.0
The Neon DemonRated ★ 1.5
My Mighty PrincessRated ★ 0.5