Titles you rated
ShameRated ★ 4.0
Fantasy of the GirlsRated ★ 2.5
A Reason to LiveRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 5.0
Come Rain, Come ShineRated ★ 4.0
Born to Be BlueRated ★ 4.0
DisobedienceRated ★ 4.0
Being GoodRated ★ 4.0
Son of SaulRated ★ 4.0
SuffragetteRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 4.0
The AssassinRated ★ 3.5
The Lovers on the BridgeRated ★ 3.5
Hot Summer NightsRated ★ 0.5
Madame BovaryRated ★ 3.5
A Single ManRated ★ 3.5
Testament of YouthRated ★ 3.0
Suite FrançaiseRated ★ 3.0
CarolRated ★ 5.0
Soul MateRated ★ 4.0