Titles you rated
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 3.5
Yuwol: The Boy Who Made the World DanceRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 5.0
Us and ThemRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 4.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 4.0- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 2.0
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 4.5
A Silent VoiceRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0