Series
Ratings
19- JeongnyeonRated ★ 5.0
- EXchange Season 3Rated ★ 4.5
 Earth ArcadeRated ★ 4.5 Earth ArcadeRated ★ 4.5
 Because This Is My First LifeRated ★ 4.0 Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
 Law SchoolRated ★ 3.5 Law SchoolRated ★ 3.5
 Yumi's Cells Season 2Rated ★ 3.5 Yumi's Cells Season 2Rated ★ 3.5
 Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0 Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0
- 데스노트Rated ★ 5.0
 Our Beloved SummerRated ★ 4.0 Our Beloved SummerRated ★ 4.0
 Anne with an ERated ★ 3.5 Anne with an ERated ★ 3.5
 Anne with an ERated ★ 3.0 Anne with an ERated ★ 3.0
 Anne with an ERated ★ 4.5 Anne with an ERated ★ 4.5
 Itaewon ClassRated ★ 5.0 Itaewon ClassRated ★ 5.0
 Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.0 Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.0
 Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5 Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
 Narco-SaintsRated ★ 4.5 Narco-SaintsRated ★ 4.5
 MovingRated ★ 4.5 MovingRated ★ 4.5
 Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5 Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
 Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 1.0 Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 1.0