Movies
Ratings
85
PredestinationRated ★ 4.0
The Thirteenth FloorRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 4.0
American GangsterRated ★ 1.5
1408Rated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
Mulan IIRated ★ 1.0
OnceRated ★ 2.5
Deja VuRated ★ 3.0
AcceptedRated ★ 2.5
Lars and the Real GirlRated ★ 2.0
She's Out of My LeagueRated ★ 2.5
Shallow HalRated ★ 3.0
The Girl Next DoorRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 5.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 4.5
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 5.0
Fast & FuriousRated ★ 4.5