Movies
Ratings
1036
The Queen of CrimeRated ★ 3.0
Northern Limit LineRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.0
Queen MargotRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
Immortal BelovedRated ★ 3.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 2.5
TwilightRated ★ 3.0
Let the Right One InRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 4.5
A Midsummer's FantasiaRated ★ 4.0
The Little PrinceRated ★ 4.0
Frances HaRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 2.5
UnbowedRated ★ 2.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Jiro Dreams of SushiRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
Nocturnal AnimalsRated ★ 3.5
Kamome DinerRated ★ 4.0