Movies
Ratings
21
The Man from NowhereRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 3.5
HarmonyRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 2.5
May 18Rated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
A Melody to RememberRated ★ 3.5
HerRated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0