Series
Ratings
14
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 3.5
Baby Faced BeautyRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 5.0