Series
Ratings
147
Missing: The Other SideRated ★ 4.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
Immortal Songs: Singing the LegendRated ★ 3.0
K-pop StarRated ★ 2.0
K-pop Star Season 2Rated ★ 3.0
K-pop Star Season 1Rated ★ 3.0- 살롱드립Rated ★ 3.5
A je to!Rated ★ 4.5
Naked HistoryRated ★ 4.0
Men Who Top The ChartsRated ★ 3.5
Dong YiRated ★ 3.5
Mystic TV: SurpriseRated ★ 3.5
TV Animal FarmRated ★ 3.5
I Live AloneRated ★ 2.5
Escaping Crisis No. 1Rated ★ 3.5
MMTGRated ★ 3.0
You Quiz On The BlockRated ★ 2.5- Charingeon Jwippuldo EobsjimanRated ★ 4.5
Marry My HusbandRated ★ 3.5- Unanswered questionsRated ★ 3.5