Titles you rated
The PacificRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
SuitsRated ★ 3.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 3.5
GleeRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0
House of CardsRated ★ 2.0
House of CardsRated ★ 3.0
Band of BrothersRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 2.5
Soonpoong ClinicRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.0