Titles you rated
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 3.5
Infernal AffairsRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Too Beautiful to LieRated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
LoganRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5- The ScamRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5