Titles you rated
- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 4.5
The Reason I Can't Find My LoveRated ★ 4.0- Lotus Flower FairyRated ★ 3.5
- Ullabulla BluejjangRated ★ 3.0
9 End 2 OutsRated ★ 3.5
I am Your TeacherRated ★ 3.5- You Are My DestinyRated ★ 3.5
Fashion KingRated ★ 4.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 4.0
My Fair LadyRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.5
49 DaysRated ★ 3.5
My GirlRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Shopaholic LouisRated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 4.0
JackpotRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0