Movies
Ratings
171
The King of KingsRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 1.5
Because I Hate KoreaRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Lady BirdRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.0
Better DaysRated ★ 4.5
RunRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
The MimicRated ★ 3.5
Fall in Love at First KissRated ★ 0.5
The Battleship IslandRated ★ 0.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 4.0
Door LockRated ★ 4.5
CallRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 5.0