Movies
Ratings
14
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist the Movie: Conqueror of ShamballaRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 5.0
1 Litre of TearsRated ★ 5.0
The Legend of TarzanRated ★ 4.5
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 4.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
August RushRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.5