Movies
Ratings
25
Iron ManRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 3.0
The InternRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 3.5
August RushRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0- The CureRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
WaterboysRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5