Series
Ratings
32
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
High KickRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5
Dream High 2Rated ★ 2.0
High School King of SavvyRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 5.0