Titles you rated
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Swing GirlsRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.5
The Day the Earth StoppedRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 2.0
SignsRated ★ 3.0
Apollo 13Rated ★ 3.5
SunshineRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 2.5
American SniperRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.5
GodzillaRated ★ 3.0
Alien³Rated ★ 3.0
Planet of the ApesRated ★ 3.0
SkylineRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
The CoreRated ★ 3.5